KONST / Litografier / Färglitografi 15042050
nr 1504 2050
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad HC 23/25. Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 21 november 2022
kl 18:39:16
21 nov